ADDETUR Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Speciális Szakiskola ADDETUR

ADDETUR Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Speciális Szakiskola. AutIskola 2015 Bronzérmesek lettünk! Az Autisták Országos Szövetsége AUTIskola 2015 elnevezésű játék keretében gyűjtötte össze az autizmusbarát iskolákat, hogy láthatóvá tegye azokat az intézményeket, melyek ismerik és elismerik az autizmus spektrumzavarral élő gyermekek speciális oktatási szükségleteit, s már tettek valamilyen lépést az autizmus specifikus oktatás megvalósítása érdekében. Április 9, 2015. Az alábbiakban tájékoztató j.

OVERVIEW

This web page addeturiskola.hu presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have evaluated zero pages inside the web site addeturiskola.hu and found thirty-one websites associating themselves with addeturiskola.hu.

ADDETURISKOLA.HU RANKINGS

This web page addeturiskola.hu is seeing variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for addeturiskola.hu

Traffic ranking (by month) for addeturiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for addeturiskola.hu

WHAT DOES ADDETURISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of addeturiskola.hu Mobile Screenshot of addeturiskola.hu Tablet Screenshot of addeturiskola.hu

ADDETURISKOLA.HU HOST

Our web crawlers found that a lone root page on addeturiskola.hu took two thousand five hundred and twelve milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider addeturiskola.hu not secure.
87.229.73.9

I caught that addeturiskola.hu is employing the Apache operating system.

ADDETUR Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Speciális Szakiskola ADDETUR

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "ADDETUR Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Speciális Szakiskola." Our analyzers saw that the web site also stated " AutIskola 2015 Bronzérmesek lettünk! Az Autisták Országos Szövetsége AUTIskola 2015 elnevezésű játék keretében gyűjtötte össze az autizmusbarát iskolákat, hogy láthatóvá tegye azokat az intézményeket, melyek ismerik és elismerik az autizmus spektrumzavarral élő gyermekek speciális oktatási szükségleteit, s már tettek valamilyen lépést az autizmus specifikus oktatás megvalósítása érdekében."

SUBSEQUENT BUSINESSES

Assembléia de Deus

Cidade de Uibaí-BA - Campo de Irecê. Próximo Módulo em 21 de Maio de 2011. Escola Bíblica Dominical - Manhã. Culto de Departamentos - Noite. 2 Terça-Feira - Culto de Doutrina. 3 Quarta-Feira - Culto Familiar. 4 Quinta-Feira - Culto da Vitória. 5 Sexta-feira - Circulo de Oração. Credo das Igrejas Assembléias de Deus no Brasil. 6 No perdão dos pecados, na salvação presente e perfeit.

株式会社エーディーディー - Persistance anything possible - AdD Co.

Win2 MV AdD 先進のインターフェースと世界最高峰の高精度認識ライブラリ HALCON を組み合わせた究極のマシンビジョンシステム. 独 MVTec Software GmbH の日本総代理店 の販売製品です. ABBYY FineReader 12 - OCR ソフトウェア.